• Hoker tapicerowany wysokie krzesło barowe loft Batson

Symbol: A02-977 Extra line

Nowoczesne krzesło tapicerowane typu hoker, krzesło barowe. Na wysokich nogach. Stabilne, eleganckie, wysokiej jakości wykończenie z podłokietnikami.

Wysokość nóg
80 cm
Grupa 1 tkanin
Grupa 2 tkanin
Grupa 3 tkanin
Grupa 4 tkanin
960.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Produkt realizowany na zamówienie. Wysyłka w ciągu 21-35 dni roboczych
Cena przesyłki 9.9
Paczkomaty InPost przedpłata 9.9
Kurier DPD przedpłata 9.9
Paczkomaty InPost pobranie 14.9
Kurier DPD pobranie 14.9
Dostępność 10 szt.

Zamówienie telefoniczne: 601-849-933

Zostaw telefon

Hoker nowoczesny wysoki Batson

Wysokie krzesło barowe nowoczesny hoker kuchenny tapicerowany z podłokietnikami

Stylowy nowoczesny hoker, krzesło barowe z tapicerką wykończoną ozdobną kedrą oraz dekoracyjnym przeszyciem na oparciu. Hoker wykonany jest na metalowym stelażu oraz metalowych nogach o wysokości 80 cm. Wygodne grube siedzisko. Hoker wyprodukowany jest z wysokiej klasy materiałów, jest stabliny, solidny i jednocześnie lekki. Jego waga netto to 9 kg. Model tego hokera odznacza się wysokimi podłokietnikami, dając ogromną wygodę i komfort codziennego użytkowania. Po zewnętrznej stronie oparcia znajduje się zamek błyskawiczny, który jest elementem konstrukcyjnym ułatwiającym proces tapicerowania. Do wyboru tapicerki oferujemy ogromną gamę tkanin i bogatą kolorystykę zawartą w 4 grupach cenowych, do których odnośnik znajdziecie Państwo poniżej.


Grupy tkanin do wyboru - zapraszamy do naszej specjalnie utworzonej kategorii gdzie znajdą Państwo odnośniki to wszystkich producentów oferowanych przez nas tkanin z kazdej z czterech grup cenowych. Na stronach producentów zawarte są wszystkie najważniejsze informacje dotyczące tkanin obiciowych - skład, gramatura, odporność i wiele innych.

Zobacz tkaniny obiciowe klikając w odnośnik    >>TKANINY OBICIOWE<<<

Po dokonaniu wyboru tkaniny, prosimy o wiadomość w uwagach dotyczącą wyboru koloru danej tkaniny. 

Dodatkowe wymiary:

 • Szerokość siedziska: 43 cm
 • Grubość siedziska: 12 cm
 • Wysokość oparcia: 35 cm
 • Waga netto: 9,00 kg
 • Głębokość całkowita: 58 cm
 • Głębokość siedziska: 46 cm
 • Szerokość: 62 cm
 • Wysokość całkowita: 111 cm
 • Wysokość do siedziska: 79 cm
 • Wysokość do podłokietnika: 94 cm

Nasze hokery charakteryzuje prosty i łatwy montaż. Mebel pakowany jest w folie oraz karton. Maksymalne obciążenie dla tego modelu hokera wynosi 100 kg.

Hoker Batson to lekkie nowoczesne krzesło barowe, które doskonale sprawdzi się w kuchniach z wyspą, barem lub półwyspą. To wygodna alternatywa dla tradycyjnego taboretu. Hoker sprawdzi się nie tylko w domowym zaciuszu, to doskonały wybór do restauracji, baru czy pomieszczeń biurowych z wysoką recepcją.


Ważne Informacje Techniczne

 • Producent zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia w przypadku, gdy ze względów technicznych, nie ma możliwości ułożenia wybranej tkaniny. (Dotyczy to tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i również tkaniny powierzonej przez Klienta)
 • Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia koniecznych zmian konstrukcyjnych w oferowanych wyrobach jednocześnie jednak nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych rozbieżności wymiarów do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia kolejnego produktu możliwe jest ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna oraz tkaniny.
 • Drewno to naturalny materiał, a produkty z niego wykonane cechują się niejednolitością. Dzięki temu każdy mebel pozostaje wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, występują różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również jak i również przebarwienia. Są to typowe cechy charakteryzujące drewno jako materiał produkcyjny i nie są one podstawą do składania reklamacji.
 • Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu oraz na naszej stronie internetowej, mogą nieco różnić się od kolorów w rzeczywistości. Z uwagi na zastosowaną technikę druku, kolory prezentowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Postaraliśmy się, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najlepiej i dokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jest jednak możliwym zagwarantowanie ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory oferowanych tkanin jak i pozostałe kolory drewna czy metalu mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego u Państwa sprzętu komputerowego oraz  indywidualnych ustawień, ze szczególnym zwróceniem uwagi na ustawienia monitora i karty graficznej. Również kolorystycznie mogą od siebie odbiegać różne serie, partie tkanin.
 • Producent nie bierze na siebie odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z powyższymi informacjami technicznymi, a te nie są  podstawą do składania reklamacji na zakupiony towar.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.